Listopad 2008

Byl jsi tu?

30. listopadu 2008 v 19:33 | Naty |  New
Hlasuj v anketě!

Avril Lavigne

30. listopadu 2008 v 18:49 | Naty |  Avril Lavigne
Avril Lavigne

Životopis:
Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti je přesný opak Britney Spears. Je divoká skejtařka, která má ráda punk-rokovou hudbu.

Avril má mladší sestru a staršího bratra. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu

v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.

Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela do Manhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.

Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal ihned velkým hitem, jež válcoval žebříčky všech možných hitparád. Tento úspěch byl obrovský a Avril nazpívala debutové album "Let Go" (2002). Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch i nadále rostl.

Avril zpívá se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, bas kytarista Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska, Evropy a v Austrálie. V roce 2004 produkovala svoje album "Under My Skin", na kterém opět ukázala svůj talent.

Mezi rokem 2005 a 2006 se z drzé punk-rockerky stává velká citlivka a doslova pro někoho ztělesněná Barbie. Avril si totiž obarví vlasy na blond, na dovolené v Benátkách se zasnoubí se svým dlouholetým přítelem Derickem a fotí do modních časopisů. To, co Avril dříve nesnášela se teď stává samozřejmostí a šokovaní fanoušci se nestačí divit. Udájně si je obarvila na blond kvůli životopisnému snímku, kde prý hraje Courtney Love. Většina fanoušků se od ní odvrací a Avril točí více filmy a fotí pro časopisy.

15.7.2006 si Avril Lavigne vzala svého přítele, frontmana skupiny Sum 41, Derycka Whibleyho. Soukromý obřad se konal ve městě Montecito v Kalifornii. Avril byla s Deryckem zasnoubená přesně rok (zasnoubili se na dovolené v Benátkách).

Do kin se v roce 2007 dostává její první film Fast Food Nation, který vypovídá o nezdravém stravování v USA.

17. dubna 2007 Avril Lavigne vydala již svoje třetí Album, které nese název The Best Damn Thing. Avril tvrdí, že dneska je živá, rocková a hlavně, že je hravá. Z tohoto alba známe již písničky Keep Holding on, Girlfriend,When you're Gone, Hot nebo The Best Damn Thing ...


Dne 8.7 2008 Avril Lavigne přijela už po druhé do Prahy se svým albem The Best Damn Thing.

Koncert, vyšel už na DVD The Best Damn Tour Live in Toronto. Je tam zaznamenaný kocert, který byl i v Praze.


Diddl

30. listopadu 2008 v 18:39 | Dory |  Diddl
portrét:

jméno:Diddl
živočišný druh:tarpík - dlouhonohá myš
datum narození:24.srpna 1990
místo narození:tvarohová země
bydliště:sírové doupě pod střechovičníkem
výška:tři myší padesát
hmotnost:leuhoučký jako pružinka
hvězdné znamení:panna
barva očí:černá
barva vlasů:černá
účes:sportovně rozevlátý

zvláštní znamení:kalhoty slaclem, velké nohy, tři vlasy
moje koníčky:malování, kutění, dobrodružství, vychlobání se, mazlení, jedení sýra, zábava a taky moc rád trávím čas společně s Diddlinou
čím bych chtěl být:presýntem
co je super:mít narozeniny
co nemám rád:nepoctivost
co umím:skákat, zhkuboka koukat do očí Diddlině
co moc neumím:mít trpělivost s Diddlinou při nakupování oblečení, sedět ukázněně ve škole, počítat
oblíbená hudba:romantický Diddl rock
oblíbená barva:goudově žlutá
oblíbené jídlo:Strumpflandský supersmradlavý sýr s velkými dírami
oblíbený nápoj:Parmazánská limonáda
oblíbené oblečení:moje kalhoty s laclem
oblíbený film:Tanec s myšmi
koho mám zvlášť rád:Diddlinu

moje největší přání:aby všichny na světě žili v klidu, aby me Diddlina pořád měla ráda, aby bylo každý den hezké počasí a aby nikdy nedošli moje zásoby sýra

Úvod

30. listopadu 2008 v 17:33 | Naty |  New
Tento blog je Naty a Dory. Bude o věem možným hlavně o Diddlině atd. a o Avril. Tak doufáme že se vám bude líbit!